brand: "enslz"
price: "₩28095"
currency: KRW
in_stock: true
category: "Enslz"
store_origin: KR
region: South Korea
---
**Brand:** enslz
## Best For
- enslz enthusiasts
## Why This Product
- Trusted enslz brand quality
|---------------|-------|
| ASIN | B0DCVSBHTJ |
| Additional Features | Refillable |
| Best Sellers Rank | #127,485 in Beauty & Personal Care ( See Top 100 in Beauty & Personal Care ) #783 in Refillable Cosmetic Spray Bottles |