MeanWell LRS 350 48 Power Supply 350W 48V Review: Excelente producto - Como todos los electrónicos de la marca, cumple con lo esperado, lo recomiendo Review: It just works - Bought 2 of these. Works as expected. No issues
| ASIN | B013EU4KNK |
| Best Sellers Rank | #45,633 in Computers & Accessories ( See Top 100 in Computers & Accessories ) #792 in Power Supplies (Computers & Accessories) |